KONST / Ramar / Ram 6662477
nr 666 2477
Ram
1800-tal, förgylld, innermått: 38x46
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 november 2010
kl 19:40:34
150 kr
300 kr
250 kr
Tilgman Keramik